Czy można otrzymać szybki kredyt przez internet?

21 marca 2011

Szybki kredyt – któż z nas go nie potrzebuje? Czasami są takie sytuacje, że bardzo pilnie potrzebne są nam pieniądze, a nie mamy od kogo ich pożyczyć. Pozostaje więc bank lub instytucja pozabankowa, która mogłaby udzielić nam szybkiego kredytu na pokrycie naszych najpilniejszych wydatków.

Obecnie banki coraz częściej wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferują coraz to nowe usługi: cashback, moneyback, bankowość elektroniczną, załatwianie różnych operacji bankowych przez internet. Teraz również przez internet możemy uzyskać szybki kredyt.
– Coraz więcej banków daje możliwość klientom załatwienia różnych formalności przez internet. Klient oszczędza w ten sposób czas i pieniądze, jest zadowolony, poleca dany bank swoim znajomym, a bank zyskuje nowych klientów, zarabia na obecnych i obie strony są zadowolone – informuje pracownik jednego z banku, dodaje również:
– Teraz przez internet, nie wychodząc z domu możemy załatwić również szybki kredyt.

Jeśli jesteśmy zainteresowani tym, jak taki szybki kredyt otrzymać, wystarczy znaleźć odpowiednie propozycje różnych banków na stronach internetowych. Znajdziemy tam dużo praktycznych informacji na temat wymaganych dokumentów, procedurach, w jaki sposób otrzymać szybki kredyt oraz jak długo będziemy oczekiwać na kredyt.
Bank Citi Handlowy oferuje swoim klientom:
1. szybki kredyt bez poręczycieli i zabezpieczeń,
2. szybki kredyt na dowolny cel,
3. kwota szybkiego kredytu – od 1000 do 120 000 zł
4. możliwość ubezpieczenia kredytu Bezpieczne Raty.

Coraz więcej banków oferuje szybki kredyt przez internet, udzielany bez zaświadczeń, poręczeń, zbędnych formalności. Co prawda kwota takiego szybkiego kredytu nie jest zbyt duża, ale często wystarczająca na pokrycie naszych najpilniejszych potrzeb.